Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

» POISŤOVNE «

Úvod Úvod» POISŤOVNE «

Union 

Union zdravotná poisťovňa, má na Slovensku dlhoročné skúsenosti. Poistencom prináša množstvo benefitov a výhod pre ich zdravie a spokojnosť. Snaží sa poistencom zabezpečiť nie len základnú základnú starostlivosť, ktorá vyplýva zo zákona, ale priniesť poistencom aj niečo navyše, benefit a výhody podľa potrieb poistencov, ktoré im pomáhajú k zdravému a šťastnému životu. O jej profesionalite a bohatej ponuke zdravotných benefitov svedčí aj každoročne narastajúci počet poistencov. 

 

Dôvera

Dôvera zdravotná poisťovňa, a. s., je najväčšia súkromná zdravotná poisťovňa na Slovensku zabezpečujúca zdravotnú starostlivosť pre 1,6 milióna poistencov. Spolupracuje so všetkými typmi zdravotníckych zariadení, nemocnicami či laboratóriami. Okrem starostlivosti zo zákona poskytuje aj nadštandardný servis a služby ako napríklad preplácanie doplatkov za lieky pre deti do 18 rokov a ich mamy, očkovanie proti chrípke zadarmo, očkovanie proti hepatitíde A a B za polovicu ceny, očkovanie proti rakovine krčka maternice.

 

Všeobecná 

Približne 64 % obyvateľov Slovenska je poistených vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni, a. s. Ich priazeň si získali svojou profesionalitou a zodpovedným prístupom. Je zdravotnou poisťovňou s najdlhšou tradíciou, s najväčšími skúsenosťami so zdravotným poistením a s kvalitným odborným zázemím. Na poskytovanie zdravotnej starostlivosti majú k dispozícii najväčší objem finančných prostriedkov, ktoré v plnej miere využívajú v prospech ich poistencov. Majú širokú sieť pobočiek a expozitúr na celom Slovensku. Od roku 1998 sú členom Medzinárodnej asociácie zdravotných a vzájomných poisťovní – Association Internationale de la Mutualite (AIM) so sídlom v Bruseli.