Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

O nás

Úvod O nás

Naším prioritným cieľom je maximálna spokojnosť pacienta/klienta a poskytovanie nadštandardných služieb za viac než rozumné ceny. 

Naše medicínske centrum sídli v nových priestoroch zaisťujúcich pohodlie a príjemnú atmosféru pre klienta každého veku a pohlavia.


Manažérom medicínskeho centra spoločnosti CHIRAMAX s.r.o. je MUDr. Michal Jalčovík. Pod jeho manažérskou taktovkou v spolupráci s ďalšími pracovníkmi centra sa spoločnosť CHIRAMAX s.r.o. postupne stáva lídrom v poskytovaní zdravotníckych služieb v regióne Trebišov.

 


 

MUDr. Michal Jalčovík

Prednosťou MUDr. Jalčovíka je komplexnosť v pohľade aj v metóde ošetrenia. V odbore chirurgia dosiahol všetky méty, vrátanie primára. Tieto jeho bohaté profesijné skúsenosti využíva posledné roky v odbore estetická medicína. Certifikáty absolvoval v zahraničí prostredníctvom stáží na renomovaných klinikách v Prahe, Pardubiciach vo Viedni a Zurichu.

Motto:

"Doprajte svojmu telu malú zmenu, odmení sa Vám silnejším egom."

 

 

V praxi postupne zaviedol všetky novinky, ktoré moderná doba priniesla. Ako prvý začal s neinvazívnou mezoterapiou pomocou prístroja Acthydrem, ktorý ako jediný má certifikát FDA. V súčasnosti spolu s ďalšími kolegami túto metódu zdokonalili o aplikáciu kolagénu, ktorý výraznejšie rehydratuje tvár.

Venuje sa aplikácii výplní, laserovým rejuvenizáciám a odstráneniu malých kožných výrastkov na tvári a tele. K tomu samozrejme patrí aj odstránenie drobných cievok, névov a sklerotizácie.

Poslednú dobu zaviedol na klinike, kde pracuje laserovú lipolýzu podbradku a v súčasnosti ju kombinujeme s dolným niťovým liftom čo znamená, že hneď po zákroku aplikuje mezonite na ovisnutú bradu a tým povytiahne líca a spevní pokles brady. Pred dvoma rokmi ako prvý v Košiciach zaviedol laserovú liposukciu tuku za pomoci metódy SmartLipo.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Špecializáciou MUDr. Jalčovíka je estetická chirurgia, v ktorej platí zásada, že aj malý estetický problém, môže prerásť do veľkých komplexov, zvlášť ak je na viditeľnom mieste. Preto základom jeho snaženia je čo najšetrnejšie odstránenie problému bez akejkoľvek jazvy.

Ďalším jeho krédom je radšej viackrát a pomaly ako jedenkrát rýchlo. To znamená opakované malé zmeny, korekcie. Dôležité je vypočuť si klienta, aké má očakávania a korektne mu vysvetliť či je možné ich naplnenie. Nie je horšie ako prázdne sľuby a neuspokojivý výsledok.

Doménou MUDr. Jalčovíka je tvárová estetika, mezoterapie, lifting pomocou mezonití, laserové liposukcie podbradku, výplne, odstránenie znamienok, cievok, sklerotizácie, formovanie tela a tiež laserová liposukcia smart lipo.

 


Zaujímavosti

MUDr. Jalčovík spolupracuje s firmou Medicaltech, ktorá má sieť estetických ambulancií po celom bývalom Československu . V spolupráci s nimi zavádza novú metódu, ktorá na Slovensku ešte nie je tzv. neogen plazma. Je to najmodernejšia neinvazívna liftingová metóda, oveľa účinnejšia ako Ulthera. Taktiež je v kontakte s klinikou plastickej medicíny Dermaestet v Brne. V Prahe u MUDr.V.Terzijskej, zas realizoval demonštráciu laserovej liposukcie, kde priamo poukázal na výhody použitia laserovej lipolýzy aj na ošetrenie podbradku. V minulosti robil workshop pre f. Medilas a prednášku pre košických dermatológov ohľadne neinvazívnej mezoterapie.