O nás

Naším prioritným cieľom je maximálna spokojnosť pacienta/klienta a poskytovanie nadštandardných služieb za viac než rozumné ceny. 

Naše medicínske centrum sídli v nových priestoroch zaisťujúcich pohodlie a príjemnú atmosféru pre klienta každého veku a pohlavia.

Manažérom medicínskeho centra spoločnosti CHIRAMAX s.r.o. je MUDr. Michal Jalčovík. Pod jeho manažérskou taktovkou v spolupráci s ďalšími pracovníkmi centra sa spoločnosť CHIRAMAX s.r.o. postupne stáva lídrom v poskytovaní zdravotníckych služieb v regióne Trebišov.

MUDr. Michal Jalčovík

Prednosťou MUDr. Jalčovíka je komplexnosť v pohľade aj v metóde ošetrenia. V odbore chirurgia dosiahol všetky méty, vrátanie primára. Tieto jeho bohaté profesijné skúsenosti využíva posledné roky v odbore estetická medicína. Certifikáty absolvoval v zahraničí prostredníctvom stáží na renomovaných klinikách v Prahe, Pardubiciach vo Viedni a Zurichu.

Motto:

"Doprajte svojmu telu malú zmenu, odmení sa Vám silnejším egom."

Patrí medzi prvých ktorý sme zaviedol laserovú lipolýzu podbradku a v súčasnosti je asi jediný na Východe ktorý robí aj laserové odstránenie potenie pazúch. V roku 2013 ako prvý v Košiciach zaviedol laserovú liposukciu tuku za pomoci metódy SmartLipo. Ako prvý  začal s neinvazívnym niťovým liftingom metodou Aptos .

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Špecializáciou MUDr. Jalčovíka je estetická chirurgia, v ktorej platí zásada, že aj malý estetický problém, môže prerásť do veľkých komplexov, zvlášť ak je na viditeľnom mieste. Preto základom jeho snaženia je čo najšetrnejšie odstránenie problému bez akejkoľvek jazvy.

Ďalším jeho krédom je radšej viackrát a pomaly ako jedenkrát rýchlo. To znamená opakované malé zmeny, korekcie. Dôležité je vypočuť si klienta, aké má očakávania a korektne mu vysvetliť či je možné ich naplnenie. Nie je horšie ako prázdne sľuby a neuspokojivý výsledok.

Doménou MUDr. Jalčovíka je tvárová estetika, mezoterapie, lifting pomocou mezonití, laserové liposukcie podbradku, výplne, odstránenie znamienok, cievok, sklerotizácie, formovanie tela a tiež laserová liposukcia smart lipo.

Zaujímavosti

MUDr. Jalčovík spolupracuje s firmou Medicaltech, ktorá má sieť estetických ambulancií po celom bývalom Československu . Taktiež je v kontakte s klinikou plastickej medicíny Dermaestet v Brne. V Prahe u MUDr.V.Terzijskej, zas realizoval demonštráciu laserovej liposukcie, kde priamo poukázal na výhody použitia laserovej lipolýzy aj na ošetrenie podbradku. Jeho školiteľkou na Aptos liftingy je Be Eli Clinic - MUDr.Monika Kafková.